| Rabella4you a întrebat:

Ce le place cel mai mult baietilor la fete?(in afara de sani)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zâmbet + privire + atitudine love struck

10 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Cat de cracită merge. Cu cat merge mai cracită cu atat isi imagineaza lucruri...

| euI a răspuns:

Baietii sunt pe categorii...:d unora le place :picioarele, sanii fundul Altora:caracterul, altora le place pur si simplu cum le cde o suvita de par pe fata.nu poti sti din prima ce le place cel mai mult

| Georgi2011 a răspuns:

Zambetul cred!

| Silvya18 a răspuns:

Cred ca fundul inca

| LuizaAndreeaLuiza a răspuns:

FSF=fata, sani, fund!

| DeeaMarry a răspuns:

IQ-ul, in cazul in care au si ei unul ridicat, bineinteles.

| Iuly7989 a răspuns:

Sanii tari, fundu tare si (fata) excitanta

| Iuly7989 a răspuns:

Sanii tari, fundu tare si (fata) excitanta si bulanele

| anonim999444 a răspuns:

Depinde de baiet.La unu poate sa-i placa caracterul, comportamentul sau infatisarea adica ochi,buzele, nasul... Iar la altu poate sa-i placa corpul... adica sini, fuldul si asa mai departe! funda?

| adutza1012 a răspuns:

Fundul!