| Andrei990 a întrebat:

Baieti am o intrebare pentru voi ziceti-mi ce marime are penisul vostru repet intrebare pentru baieti fetele sa nu se bage ca la altii pot sa zica da sa nu faca glume pe seama asta.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunteti handicapati?

15 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Uhh love struck abia astept sa vad cat de dotati sunt baietii de pe TPU love struck

| StefanStyle94 a răspuns:

Eeehh...il am asaaa...de vreo 2 palme jumatehappy

| YqLmX a răspuns:

Eu am 12 ani si am in jur de 14 cm...ee,na doar na sa stau deacu sal masor cu rigla... aproximativ 14 cmwinking

| Annye_2425 a răspuns:

Hai care da mai mult?laughing
ce intrebare.:-l

| Annye_2425 a răspuns:

@TheDevil nu radeam d el ci de intrebarea lui care mi s a parut km.stupidathinking sa zicem.si u crezi ca daca ii complexat de marimea penisului sau si u ii spui ca o ai de x cm.si el d fapt o are cu muult mai mica se va simti mai bine? va fi muult mai complexat apoithinking

| Dorinel a răspuns:

@Annye foarte tare =]].

Prietene tu inca n'ai auzit ca marimea nu conteaza? Daca sti ce sa faci in pat n'ai nevoie de shurubel mare.

| scientist a răspuns:

Variaza intre 19 - 21

| scientist a răspuns:

Dorinele!" cine ti a zis ca marimea nu conteaza si a batut joc de tine sad pace broohappy

| TheDevil a răspuns:

Ce e de ras mai annye. poate el e complexat de marimea penisului sau si poate vrea sa stie daca exista vreun motiv pentru asta.
17 jumate la baiatu happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nine and a half inch.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

16 cm

| saddasdasdad a răspuns:

2 metri cand hiberneaza, se face de 3 primavara

| nuckelave a răspuns:

2 metri

| nuckelave a răspuns:

Ba da ce intr ai in yine na eu am 12 ani cam vreo 12 cm fara nici o gluma

| Andrei990 explică:

Fratilor a fost o gluma sa vad care e destept si nu se baga si care e prost si se da marelaughinglaughinglaughinglaughinglaughing TEAPA!