| EuCaAsaSpunEu a întrebat:

Daca un baiat e nervos si nu prea are chef de nimic...cum poate o fata sa il faca fericit si sa se simta bine?

6 răspunsuri:
| Alecsaandrra a răspuns:

Ii spui ce l-a facut asa nervos si discutand cu el ai sa'l calmezi.

| BoBBy a răspuns:

Il saruti pasional happy

| Microice a răspuns:

Daca chiar vrei sa-l faci fericit atunci si eu cred ca sexul oral ar fi cea mai buna solutie laughing. Normal ar fi sa-l lasi in pace nu ii poti face nimic sa-l inveselesti. Tu cand esti intr-o stare proasta si nu ai chef de nimeni si nimic, cum ar fi sa vinz cineva sa te streseze la cap?raised eyebrows

| MoNey_6061 a răspuns:

Chestia cu sexul oral la sigur va merge.

| SuperEu a răspuns:

Un sex oral, is sigur ca ii va trece se suparare! laughing

| alexTPU a răspuns:

Sincer cand vine vorba ca baietii n-au chef sa faca nimic trebuie lasati doar in pace sau incearcasa sti pe langa el vezi de ce are nevoie