| feroceboy4u a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru fete?big grinbig grin...este adevarat sau asa se spune...ca primul baiat care va dezvirgineaza...nu se uita asa usor...chiar daca nu v-ati vazut luni sau ani?

Răspuns Câştigător
| lencikk a răspuns:

Logik ca este adevarat ca nu se uita.....este ca si cum ai uita ziua in care te-ai nascutbig grin.......este o experienta in viata pe care nu o poti repete....doar odata esti virginalaughing

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu uiti niciodata nici un barbat cu care ai ajuns in pat.

| Flav a răspuns:

Depinde daca mai tin minte care a fost primul.rolling on the floor

| CevaNormal a răspuns:

Deci o fata mi-a spus ca this is bullshit, deoarece ea l-a uitat destul de usor,

| Linda a răspuns:

Bineinteles ca nu l-am uitat. Sunt inca cu el.

| julieta a răspuns:

Logic ca nu ai cum sa uiti, poate sa-ti pierzi memoria :-)...ink mai sunt cu el.

| Irina a răspuns:

Nu il uiti la modul ca stii cine a fost, de altfel tii minte oricum pe oricine daca ai ajuns intr-un punct atat de intim. Daca te referi ca sentimente, normal ca il uiti.

| lencikk a răspuns:

@ flav rolling on the floor omgrolling on the floor ce directa ai dat...

| lencikk a răspuns:

Ms mah pentru funditakiss te pwpa nashikakiss

| deleuandrei a răspuns:

Eu is baiat dar o sa raspund si eu... am vorbit cu multe fete si au zis ca niciodata nu se uita asta ca si cum nu iti uiti numele...winking

| mirella25 a răspuns:

Eu nu l-am uitat pe primul dar, sa-mi aduc aminte de el, nu-mi face nici cea mai mica placere...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este vorba de barbatul care te dezvirgineaza, vorbim despre barbatul care te-a ajutat sa devii femeie, ti-a oferit sentimente si senzatii necunoscute pana in acel moment, este barbatul care ti-a influentat in mare parte modul in care percepi si accepti dragostea.Crezi ca asta se poate uita vreodata?