| razburtyk19 a întrebat:

Aceasta intrebare am sa o pun pentru fete...este adevarat ce se spune ca prima persoana cucare ai facut-o nu se uita?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Prima iubire nu se poate uita niciodată, chiar dacă ulterior poți să-l urăști de moarte.
Pa, pa.

12 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu nu cred ca poti uita vreodata un om cu care ai facut dragoste, fie el prmul, al doilea sau al treilea.

lolita
| lolita a răspuns:

Adevarat, asta doar in cazul in care nu esti beata, sa nu-ti mai amintesti.

| EUSIATIT a răspuns:

Este f adevarat nu numai persoana dar clipa in sine pentru ca este o data in viata .nu se mai repeta acelasi moment. Este unic

| BlueDreams a răspuns:

Foarte adevarat.Asta cred eu pentru ca n-am experimentat.

| M.J. a răspuns:

Deocamdata inca sunt cu acea persoana...cred ca este adevarat

| yadora a răspuns:

Absolut, fiindca primul pas e f important mai ales ca nu ai mare experienta ...si de aceea acest moment ramane unic in viata.

| alexandra_1780 a răspuns:

Este adevarat ...eu as vrea sa il uit pentru ca dupa cateva lun i m-a lasat pentru prietena mea cea mai buna care era de acord cu sexul in trei

| georgy_1418 a răspuns:

Da pentru fete e ff important acest lucru...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e foarte adevarat... sp asta din propria experienta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este ffff...adevarat...am vb. k prietenul meu 5 ani de zile si am ramas impreuna,,, avem 11 ani de cand suntem casatoriti si avem o fetita de 9 ani...pentru mine a fost primul si ultimul barbat...deci...trage singur concluzia...

| razburtyk19 explică:

Mda...incep sa ma conving ...va multumesc pentru rasp

| yonutzu_8357 a răspuns:

Io am uitat de prima persoana dupa cateva zilelaughing