| GulDan a întrebat:

E adevarat ca unele fete cand se uita la un baiat cum arata se uita si la fund?laughing

13 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Conteaza aspectu foarte mult.Nu cred ca fundu e un atu daca esti praf la fata.Dar daca ai si fatau atunci fundu poate fi un atu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, iar cele care fac asta doar cu fundul se aleg laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca doar alea disperate

| Vi003 a răspuns:

Doar daca tocmai s-a ridicat de pe o banca proaspat vopsita.

| GulDan explică (pentru Vi003):

rolling on the floor

| shadow72 a răspuns (pentru GulDan):

Iti dai seama ca despre tine vorbeste vioo3 cand spune "proaspat vopsita" nu?

| GulDan explică (pentru shadow72):

Bine eu sunt baiat tocmai de aia intrebam sa vad cu ce am deafacebig grin

| Raiiiisa a răspuns:

Eu ma uit la maini.

| zHeArTz a răspuns:

Da laughing

| Sxx a răspuns:

Frate eu nu vă inteleg, se uita la caracter, comportament, ce personalitate are dupa vine si aspectul fizic dar nu cred ca la ce ai zis tu acolo laughing mi se pare absurd...

| S3S3an a răspuns:

Nu toate

| mateicoca a răspuns:

Da

| AndreyRuLz a răspuns:

La fund? laughing Astai buna fetele se uita cam la tot ce are un baiat dar la fund chiar nu cred. Orcum depinde si de fata.