| ღ..*Addelly*ღ.! a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru fete

Pt fetele care nu sunt prea dotate big grin
Daca ati avea banii v-ati pune silicoane?

Sincer eu una nu mi-as pune chiar daca sunt asa cum sunt nu mi-ar place sa fiu artificiala mai bine cu sanii mici de la mama natura

Răspuns Câştigător
| gabriela_7862 a răspuns:

Draga mea, daca iti doresti sani mai mari, poti apela cu incredere la sutienele push-up, care de ceva ani au atasate si niste pernite care te pot ajuta. eu nu sunt total impotriva silicoanelor, dar gandeste-te ca totusi e un corp strain pe care il introduci in organismul tau (ca sa zic asa)

22 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Asa sa faci Adelyyy. Lasa naibii silicoanele, machiajul, tatuaje. De fapt lasa naibii moda asta, ca acum ce e la moda, e de fapt fita.
Fii naturala. De fapt, fiti naturale!

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Nu mi-as pune. Am sanii mici dar frumosi... sunt multumita de ei... Cat despre bani... Garantat as gasi sa fac ceva mai util cu ei...

| Cryssy a răspuns:

Nu mi-as pune. sincer.

| Artemiss a răspuns:

Eu una mi-as pune...nu pentru ca imi pasa ce cred ceilalti deorece cine te place cu adv te pl cum esti...as face-o pentru mine... poate as avea mai multa incredere in mine...chiar daca nu ii am mici...si ma simt bine asa... uneori as vrea...alteori nu

| JustMeFlory a răspuns:

Mi-as pune! Pana la urma daca asta ma face pe mine sa ma simt mai bine si sa ma simt bine in pielea mea de ce sa nu-mi pun? Eu oricum, am in cap chestia asta.Pe la 20 de ani voi face schimbarea astahappy

| M.J. a răspuns:

Nu nu mi-as pune niciodata...si nici nu as aduce vreo modificare trupului meu...imi place asa cum sunt...fiecare avem defectele si calitatile noastre, nu trebuie sa le ascundem si nici sa le evidentiem.

| Swabia a răspuns:

Sunt de parere ca cele care apeleaza la operatiile estetice au nivelul de stima foarte scazut, din acest motiv, cica daca vor avea prin implant ceea ce le lipsesc vor fii persoane mai increzatoare!
Si ca sa-ti raspund la intrebare... Nu, nu as apela la operatiile estetice caci nu am nevoie!

| shishilik a răspuns:

Eu sunt constienta ca la 40 de ani o sa arat ca mama( e destul de dotata - mica, grasa, si tzatzoasa). Acum am sanii mici, dar cand imi fac un iubit il pun sa se uite la mamalaughing...sa nu-si faca planuri, desarte, daca va vrea sa ma iabatting eyelashes nu o sa raman fotomodel o vesnicie, dar o sa am si sanii mari, intr-un finallaughing

Nu as face operatii sa-mi maresc sanii, poate doar o singura operatie estetica mi-as face, dar nicidecum la sanitongue

| Misterious a răspuns:

Eu da mi-as pune.au un efect foarte bun asupra unei femei ...arata foarte bine... daca e operatie reusita.nu inteleg de ce nu mi-as pune ...si nu e fita pur si simplu sanii ar arata mult mai bine.chestia e ca ii tine tot timpul ridicatii. sfarcurile aprinse.am vazut o prietena ce are silicoane si. o schimba 100%.:X

| Criiss16 a răspuns:

Eu NU! Am sanii cam mari si nici asa nu-mi plac da sa-mi mai pun silicoane? NUNUNU!

| Criiss16 a răspuns:

@shishilik: asa e si mama mealaughingmica si tzatzoasalaughingSi..cred ca asa o sa fiu si eu!laughing)Nu-mi doresc asta da na..soarta!laughing

| Shery a răspuns:

@criss: stiu ca ai vrut sa fii subtila, dar tin sa subliniez: baieti, criss are SANII MARI! laughing
@nekane: chair ti-ar placea ca un tip, cand sta de vorba cu tine sa se uite la sanii tai in loc de ochii tai?! mie nu... nu ma intelegeti gresit, nu sunt plata si complexata, ca sa fac afirmatii de genul doar ca sa imi ascund defectele, pur si simplu de ce sa irositi energia sexuala in afara dormitorului?! laughing

| dianka_4861 a răspuns:

Sunt doatata dar daca sar pune asa problema daca ar fi neparata nevoie si as avea pieptul plat poate

| faranume a răspuns:

Ai dreptate...mai bine naturalawinkingwinkingwinking

| 61n4 a răspuns:

Si mie mi s-a pus intrebarea asta de multe ori...si sincer .nu .nu mi-asi pune.si dotata nu sunt...la 40 kg ale mele...si am 18 ani...asi fi vriut eu sa am de toate. da deh...atata timp cat te simti bine inpelea ta? si sa-ti spun ca baietilor le plac mai mult sanii naturali...chiar daca sunt mici... cel putin mie asta mi s-a spus in multe discutii cu privire la sex si complexe din astea...happy

| ---droid-kid--- a răspuns:

Nu!
nu as face asta! sunt multumita de ce am la varsta mea!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi-as pune.Si e unul din visele mele, nu am sanii mici, nici foarte mari, da`mi place cum arata cu silicoane.hee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! Clar ca mi-as pune silicoane, nu mi-as refuza un asemenea capriciu! Daca as avea un piept mai generos as purta numai bluzite decoltate, mi-ar place la nebunie sa stau de vorba cu un barbat si sa vad ca nu isi poate lua ochii din decolteul meulaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@weirdo sa stii ca mie chiar mi-ar place acest lucrulaughing nu pot spune ca sunt plata(port cupa b, nu e cine stie ce, dar...) si sa stii ca nici nu sunt complexata, ma simt foarte bine in pielea mea.eu vroiam sa spun de fapt ca mi-ar place la nebunie sa stau de vorba cu un barbat care sa ma manance din priviri si hai sa fim oneste, nici o femeie nu poate spune ca nu ii place sa fie admirata.sa fim sincere, ne topim cand simtim admiratia sexului opus.treaba cu privitul in ochi functioneaza doar atunci cand esti fata in fata cu persoana iubita dar in rest...eu una asa gandesc, cel putin sunt sincera si spun lucrurilor pe nume.asta sunt si cu asta defilez.fiecare cu gusturile si principiile sale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@swabia sa stii ca faptul ca mi-as pune silicoane nu indica un nivel de stima scazut.stima nu se castiga prin a-ti pune ori nu silicoane.stima de sine vine din familie, educatie, principii etc.este adevarat ca daca as avea silicoane m-as simti mai bine dar sunt convinsa ca acest lucru l-as face doar pentru placerea mea si nu ar avea nimic de-a face cu increderea in propriile forte.

| bob_1666 a răspuns:

Mai lasa telenovelele

| dya4danutza a răspuns:

Pt unele fete chiar isi doresc asta. Dar de ce sa fi artificiala daca asa ma dat mama natura? Eu sunt de acceiasi parere ca tine.big grin