| Delia_8791 a întrebat:

Intrebare pentru fete
Voi ati reusit sa va măriți sânii fara silicoane? Daca da, cum?
Multumesc

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Barbatii au pareri diferite in privinta marimii sanilor de la sani imensi si voluptosi la sani mititei pe care sa ii poti tine in causul palmei.Te sfatuiesc sa nu iti faci astfel de griji deoarece baiatul caruia ii vei fi pe plac te va aprecia asa cum esti.Eu unul consider sanii mariti artificial dizgratiosi si deloc apetisanti poate si din cauza ca ii asociez cu niste mingi umflate fara viata sau naturalete.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Cand iti deschizi viata sexuala iti cresc sanii destul de mult. Oricum nu ar trebui sa te complexeze chestia asta.Eu sunt baiat si nu ma intereseaza marimea sanilor la o fata.