| Crysty_5845 a întrebat:

Am si eu o intrebare simpla si la obiect. Fetelor ce va place la un baiat din toate punctele de vedere(aspect fizic, comportament, sentimente etc.)?

7 răspunsuri:
| pink10 a răspuns:

Paiii...
Aspect fizic : sa fie ingrijit, nu exagerat de culturist, inalt si cam atat...
Comportament : sa ma respecte, asta e cel mai importantwinking
Sentimente : sa fie sincer cu mine si sa imi impartaseasca aceleasi sentimente big grin
Sper ca te'am ajutat :*

| unknow a răspuns:

E simplu: sa ma iubeasca sincer si curat! si sa ma faca sa simt acelash lucru. si restul` nu mai conteaza! sa fie sincer si tandru, romantic si... sa fie pur si simplu piesa lipsa din joc fara de care nu are nimic rodt! day dreaming

| MyChemicalRomance a răspuns:

1. Fizic: sa fie sportiv love struck, sa arate bine, daca se poate sa aiba ochii verzi evntual parul brunet, sa fie inalt, sa fie ingrijit

2.Comportament: urasc baieti cocalari, toata ziua cu "manele pe sistem :-&" din comportament cel mai important este caracterul : sa stie cand este de ajuns, sa nu exagereze cu unele lucruri, sa vb frumos, sa stie sa respecte, sa fie amabil dar si dur cand trebuie'

3. Daca e baiatul potrivit cu siguranta o sa iaba sentimente fata de mine, nu as' putea avea o relatie cu unul care stiu ca se gandeste la alta sau iubeste alta fata...

Bafta :*

| anonima17ano a răspuns:

Eee:X
aspectul sa fie ingrijit :X
sa se poarte frumos, sa nu jigneasca
ca sentimente sinceritate maxima,

| ChAnGe32 a răspuns:

Aspect fizic : sa aiba un zambet frumos, ochi care sa exprime ceea ce simte, sa nu fie musculos poate niste patratele tongue dar mai mult nu
comportament: sa ma faca sa rad chiar daca am probleme, sa ma stranga in brate, sa ma respecte
sentimente: sa ma iubeasca pentru ceea ce sunt, sa nu vreau doar o jucarie sexuala.

| yos a răspuns:

Felul in acre vb cum arata fizic ochii dantura trebuie sa fie perfecta si sufletist

| Mara_6590 a răspuns:

Pai e un baiat de care imi place si e dragut si fizic si cum se comporta cu mine.la sentimente eu il plac, dar el nu stiu...dar ce conteaza e ce iti place tie la EL.