| Alexandru1337 a întrebat:

A o intrebare adresata fetelor, femeilor despre cum si ce va place la un baiat (comportament, aspect etc).
Dau funda pentru cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| dana85 a răspuns:

In general natura noastra umana ne indeamna primul lucru sa apreciem aspectul. La varsta maturitatii,insa,intelegem cat de mult conteaza caracterul unui om intr-o relatie. Un suflet curat si nobil, intelegator, sincer, bun si bland are o frumusete care nu va pali niciodata.

1 răspuns:
| Daisylutza a răspuns:

Un baiat ar trebui sa fie cinstit, onest si sa te iubeasca mai mult decat orice.Mie imi plac baietii inalti cu parul saten si ochii caprui.Cel mai mult apreciez ochii la un baiat pentru ca numai uitandu-te in ochii cuiva poti sa stii daca minte sau nuhappy