| nooolimits a întrebat:

Am si eu o intrebare special pentru fete si suna cam asa big grine ce va apare pe Facebook la relatie ca sunteti singure dar aveti poze cu iubitul pe coperta si alte chestii dar chiar doresc sa-mi raspunda cineva la aceasta intrebare

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poate nu-i iubitul, ci doar un prieten si fata cauta iubit, sau chiar este singura.

| deeeaqq a răspuns:

De ce mă rog ar trebui să vadă toată lumea că "persoana x este într-o relație cu y"? Cu ce te ajută asta?
Într-un fel ceri atenție cu chestia asta, gen să-ți posteze lumea "svț muult timp".

| nooolimits explică (pentru deeeaqq):

Nu cer nici o atentie dar prietenul o patit ceva de genul ca era singura si a intrebat-o daca iese in oras si prima data l-a intrebat ce masina are siel a zis ca nu are dar i-a zis la misto si ea a zis ca nu are ce discuta deci cele care trec la relatie singure si au prieten sunt niste curve la drumul mare si daca mai ai si bmw sigur o sa-ti suga si,, obiectul "

| Necunoscut112 a răspuns:

E de exemplu nu am "într'o relaţie", dar "nici singură" si nici poze cu iubitul, deşi am unul de 1 an jumate.

| Julia92Anna a răspuns:

Si problema ta e? Nu vad ce e asa de wow.Fiecare face ce vrea si posteaza ce vrea pe Facebook.

| Meli1605 a răspuns:

Din moment ce ai o relatie serioasa in care esti cel putin 70% dedicat deja nu te mai intereseaza Facebook-ul, nu te mai satisface atentia obtinuta in mediul online happy acele fete pur si simplu uita sau nu dau importanta stadiului pe care il au notat pe Facebook. happy