| tooxicbrunette a întrebat:

:* am si eu o nelamurire.ne-am desparitit de 1 an. iar dupa cateva luni de cand nu ne-am vazut, el era cu` iubita lyu, iar eu eram cu prietena mea cea mai buna.inainte sa ma vada mai bine se tinea frumos de mana cu ea.cand ne-am apropiat si ma recunsocut i-a dat drumu aleia la mana. si se vedea pe chipul lui ca era nervos. Il cunosc ff bine. iar iubita lui se uita ff insistent la mine. dupa ce`am trecut de ei, actuala lui a intorss capu dupa mine, iarr dupa aceea, ea a incercat sa-l sarute, la luat de gat, iar el o respingea meereu, in ultimul hal . De ce a reactionat asa?[ ps : el i-a spus unei prietene ca sta cu actuala numai pentru sex si ca il asculta, pe cand eu am fost a dracu si nu-l ascultam deloc, dar cu toate astea el are grija de mine si acum, iar cand l-am vazut am simtit in sufletul meu ca el atunci si-a dat seama ca pe mine ma iubeste thinking Darr noi nu vb deloc pe mess si imi face niste faze gen :"bai asta cand imi aduci banii? aaa scuze nu era pentru tine " ]. eu inca il iubesc.si chiar daca as sta cu altcineva tot pe el l`as iubii. si uneorii il mai` bag eu in seama. si este ff rece cu mine.si aproape numai eu am fost cea care a intrebare cf . si el nimic. faptul ca el e rece ma determina s nu-l mai bag deloc in seama. si isi baga status`uri " te iubesc " numa cand este ea la el ~. Ce sa fac?sad. {sa` ii spun s ne impcam nu este o varianta buna. deoarece in trecut l-am intrebat d n`ori si el o dadea cu mine. ca nu vr sa ma faca s sufarr. ce parere aveti?straight face

Răspuns Câştigător
| piticot_2039 a răspuns:

Faza cu ce i-a facut actualei prietene da de inteles ca inca mai simte ceva pentru tine dar nu inteleg de ce nu mai vrea sa fiti impreuna. poate ca faptul ca erai a dracu (tu ai zis-o) si nu-l ascultai e un motiv bun sa numai vrea sa fiti impreuna si zic asta pentru ca si prietenul meu zici ca sunt a dracu si nu-l ascult de multe ori ne-am despartit. dar totusi daca chiar numai vrea incearca cu altcineva nu are rost sa astepti dupa el mai ales ca a trecut un an... sper ca ceea ce ti-am zis te-a ajutat intr-un fel si bafta

1 răspuns:
| ungurubulan a răspuns:

Lasa sa treaca vremea si cu timpu il uiti cel mai bine si poate dai peste un baiat care iti da atentie mai multa... nu are rost sa te impaci cu el parerea mea