| tooxicbrunette a întrebat:

Fetelor am si eu o nelamurire.ne-am desparitit de 1 an. iar dupa cateva luni de cand nu ne-am vazut, el era cu` iubita lyu, iar eu eram cu prietena mea cea mai buna.inainte sa ma vada mai bine se tinea frumos de mana cu ea.cand ne-am apropiat si ma recunsocut i-a dat drumu aleia la mana. si se vedea pe chipul lui ca era nervos. Il cunosc ff bine. iar iubita lui se uita ff insistent la mine. dupa ce`am trecut de ei, actuala lui a intorss capu dupa mine, iarr dupa aceea, ea a incercat sa-l sarute, la luat de gat, iar el o respingea meereu, in ultimul hal . De ce a reactionat asa?[ ps : el i-a spus unei prietene ca sta cu actuala numai pentru sex si ca il asculta, pe cand eu am fost a dracu si nu-l ascultam deloc, dar cu toate astea el are grija de mine si acum, iar cand l-am vazut am simtit in sufletul meu ca el atunci si-a dat seama ca pe mine ma iubeste thinking Darr noi nu vb deloc pe mess si imi face niste faze gen :"bai asta cand imi aduci banii? aaa scuze nu era pentru tine " ]. eu inca il iubesc.si chiar daca as sta cu altcineva tot pe el l`as iubii. si uneorii il mai` bag eu in seama. si este ff rece cu mine.si aproape numai eu am fost cea care a intrebare cf . si el nimic. faptul ca el e rece ma determina s nu-l mai bag deloc in seama. si isi baga status`uri " te iubesc " numa cand este ea la el ~. Ce sa fac?sad. {sa` ii spun s ne impcam nu este o varianta buna. deoarece in trecut l-am intrebat d n`ori si el o dadea cu mine. ca nu vr sa ma faca s sufarr. ce parere aveti?straight face

Răspuns Câştigător
| dada a răspuns:

Exact aceeasi chestie mii s-a intamplat si miewinking dar eu zic ca nu merita

acesti baieti nu stiu ce vor.

2 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Vrea sa se joace cu tine! eu nu cred ca te mai iubeste! poate vrea sa se razbune! cert e ca daca i-a dat tipei respective drumul de mana inseamna ca e genul de baiat care crede si poate avea ce fata vrea el ca toate sunt topite dupe el! chiar nu-ti dai seama>? va vrea pe amandoua! nu e un baiat serios!

| paramore a răspuns:

Poate faptul ca e un idiot il stii si u...eu cred ca ar fi mai bine sa nu-i mai dai atentie chiar deloc, ca si cum nu ar mai exista, eu asa am facut cu actualul meu prieten(e si fostul, si actualul, sntm impreuna a doua oara)dk am vazut ca face pe nemernicul l-am lasat in banii lui, eu stateam cu altcineva si el la fel, dar cand m-a vazut p mine pur s simplu a uitat d aia, ea era la1metru d noi si el ma tinea in brate p mine, a fost d as sa-i dau un pupic si tot in seara aia m-a cautat, a facut rost d nr si a doua zi a scapat d fufy si se ruga de mine sa ne vdm...indiferenta e cea mai buna arma