| PrinceGumball a întrebat:

Este ceva mai banal dar nu inteleg un lucru...
de ce iubita mea nu ma baga in seama...azi ne plimbam cu prieteni in oras. mereu incercam sa o tin de mana sa stau pe langa ea dar mereu ma respingea straight face era ceva de genul eu ma duc langa ea ea pleaca sad

Nu i-am dat niciodata motive sa faca asa ceva

7 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Poate se fereste de prietenii cu care ai iesit in oras, poate nu vrea sa se afle ca esti impreuna cu ea... te-ai gandit la asta? happy

| PrinceGumball explică (pentru Aylee):

Toata lumea stie ca suntem impreuna big grin

| Aylee a răspuns (pentru PrinceGumball):

Atunci, inseamna ca ai suparat-o cu ceva. Intreab-o si cereti scuze pentru eventualele greseli.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunteti prea mici si ii e rusine sa se expuna cu tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate nu te place. Despartiti-va.

| VladGH a răspuns:

A fost cineva intre voi de care ar putea sa-i placa iubitei tale.

| 7639781254 a răspuns:

Ori ai suparat-o cu ceva, ori nu te mai place, ori ii place de unul dintre prietenii vostri.