| pitica a întrebat:

Am si eu o problema! acum doua zile am facut sex neprotejat cu prietenul meu si trebuia sa imi vina menstruatia dupa calculele mele chiar in acea zi si mi-a intarziat 2 zile, azi dimineata mi-a venit.mentionez ca nu a ejaculat in mine. exista riscul de a fi ramas insarcinata? va rog ajutati-ma.va multumesc!

Răspuns Câştigător
| MihaiA a răspuns:

Astepti si tu inca 1 luna daca zici ca ti-a venit. Riscul exista, poti sa ai ciclu si sa fi insarcinata. difera de la femeie la femeie, nimeni de pe site nu o sa-ti spuna cu siguranta. astepti 2 3 saptamana, faci un test si gata treaba.

2 răspunsuri:
| 261966 a răspuns:

Nu.

| bunica a răspuns:

Da este posibil, ca a ejacula pe prosop nu este un mod de protejare sigura.