| AndreeaC30 a întrebat:

Am si eu o problema. Am iubit si il iubesc dar imi mai place si de altcineva si cateodata as vrea sa ma despart de iubit si sa stau cu baiatul celalalt. Dupa ma razgandesc

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Atentie! umbli dupa doi iepuri si pana la urma nu prinzi niciunul.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru Emilian65):

Daca esti istet/a poti jongla cu amandoi

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Esti la varsta la care trebuie sa strabati cat mai multe cearsafuri, corpul tau isi cere drepturi, retragete din relatie

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

E bine ca ai pe cine sa iubesti in primul rand. Vezi cum faci sa ai si in continuare, ca joci la doua capede de odata.

| VelaJohnny a răspuns:

Esti confuza...prea confuza.

| CraiovAnonim a răspuns:

Incearca sa te decizi mai repede, nemultumitului i se i-a darul.