| RoxyOnTPU a întrebat:

Hey...sunt suparata am iubit nu ne prea vedem dar il iubesc mult
Si pentru ca nu ne prea vedem mi se pare ca ne-am cam departat...si cum m-am departat de el acum m-am indragostit de altcineva si cred ca si lui ii place de mine adica is 99% sigura... dar iubitul meu ma iubeste mult si si daca ne-am desparti as vrea sa fac cumva sa nu il ranesc pe el...si nici nu sunt sigura ca vreau sa ma despart de el

1 răspuns:
| larissaXD a răspuns:

Uite..si eu am trecut prin astaoh go on trebuie sa vorbesti cu el sa lamuri-ti lucrurile, intreaba-l ce parere are despre relatia voastra si daca ar mai trebui sa ma continuati atata timp cat nu va vedeti chestii din astea, daca considerati ca trebuie sa va despartiti asta e...viata mai sunt baieti si fete dar, dacaa nuu..iti sun sa nu renuntati asa usor la iubirea voastra.:Xmulta bafta si ai grijakiss