| CocolinnoCP a întrebat:

Am si eu o problema.anul trecut m.am imprietenit cu un baiat ca sa o fac geloasa pe una din "prietenele" mele. Mergeam cu el pe jos pana acasa, radeam, glumeam, ma lua in brate, bateam palma. In timpul vacantei nu am mai vorbit. si cand a inceput scoala a inceput sa imi placa foarte mult de el. El se comporta foarte frumos cu mine exact ca anul trecut ba chiar anul asta ne.am si tinut de mana.colegii lui si.au dat seama ca il plac si cred ca si el si. a dat seama. Dar de o saptamana numai vorbeste cu mine ca inainte.de abia daca ma saluta, nici pe facebook nu imi mai raspunde. ce s. a intamplat [apropo eu sunt clasa a 8a iar el e clasa a 12a] va roog ajutati.ma cred ca m.am indragostit! dau FUNDA!

9 răspunsuri:
| UrsuRares a răspuns:

Poate ca i-a spus cineva ca ai vrut sa faci pe una din prietenele tale galoasa...si de acea poate se simte jignit...incearca sa afli daca e adevarat si daca e cerei scuze

| coolgirl97 a răspuns:

De unde esti scumpo?

| nesuferit a răspuns:

Nu te iubeste, si nu vrea sa te faca sa suferi

| CocolinnoCP explică:

Ok laughing deci azi dupa ce nu ma mai bagat o saptamana in seama. a venit la mine si m.a salutat si mi.a zambit dar nu am putut sa stau sa vorbesc cu el pentru ca aveam test [Multumim nenea Funeriu] asa. anyway. m.am intors cu fata la el pentru ca o fata de la el din clasa m.a srigat si. el se HOLBA efectiv la mine! Pe bune de mai stiu ce sa inteleg! I need heeelp!

| CocolinnoCP explică (pentru coolgirl97):

Ploiesti Scumpo!

| CocolinnoCP explică (pentru UrsuRares):

Nu cred. adica sunt 100% sigura ca nu i.a spus nimeni. adica fetele care stiu de chestia asta nu vorbesc cu el happystraight face

| CocolinnoCP explică (pentru nesuferit):

Esti sigur?! De unde ai tras concluzia asta?

| nesuferit a răspuns (pentru CocolinnoCP):

M-am uitat in globu magic

| CocolinnoCP explică (pentru nesuferit):

Foarte inteligent!