| N0NameForY0u a întrebat:

Am o problema.Anul trecut baiatul de care imi place a plecat in Beligia.La inceputul scolii m-am imprietenit cu prietenul lui cel mai bun.Primda data n-a fost nimic pana am cazut amandoi in aceeasi banca.Am inceput sa glumim si sa ne simtim bine.Cred ca a inceput sa imi placa de el.Baiatul asta n-are nicio prietena inca si eu cred ca si el ma place.Credeti ca ma place si el?

Răspuns Câştigător
| LolitaLempicka a răspuns:

Probabil ca da.

5 răspunsuri:
| Dropsyyy a răspuns:

Eu cred ca te place si elhappy

| onoriu a răspuns:

DAk te gandesti sa te bagi cu el si el fiind cel mai bun prieten cu iubitu tau plecat, asta inseamna ca u esti o curva iar el un tradator si un fatarnic. lasa intrebarea asa si sa vezi cate raspunsuri de genu meu primesti, scuze dar...

| N0NameForY0u explică (pentru onoriu):

Baiatul care a plecat in Belgia nu era iubitul meu! Si nimeni nu stia ca il plac copile!

| onoriu a răspuns (pentru N0NameForY0u):

Nu sunt copil mai, am 19 ani si dupa cum ai spus u am crezut ca era iubitu tau, dar daca nu era nu are nici-o legatura cu prietenul lui combinativa, succes

| alex17xx a răspuns:

Cred ca trebuie sa il inviti la un suc sau in parc sau ceva, si sa il intrebi