| Alinus3412 a întrebat:

Am si eu o problema. cand fac sex cu iubita mea nu pot rezista foarte mult pana sa ma termin
De cateva ori dupa ce terminat mergeam la baie sa schimb prezervativul si continuam
Dar nu mereu se intampla asta deoarece nu mereu ramane in erectie. Are cineva vreo idee de ce se intampla asta?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Asta este doar o partida de sex patetica, ca femeia ramane nesatisfacuta si dupa cateva ceva vreme iti va da papucii, cautand un barbat mai potent, care sa fie capabil si are dorinta sa o satisfaca.

Ca sa inveti sa satisfaci o femeie, trebuie sa te preocupi prima oara de ea, sa-i faci un PRELUDIU foarte bun, obtinandu-i un orgasm clitoridian dupa care iti pui prezervativul pe cuc si intri vaginal, mai ales daca te scapi pe tine iute, ca ea sa fie deja pregatita si sa simta macar placere, ca orgasmul vaginal il vei putea oferii unei femei dupa 10-15 de sex vaginal intens.

| dullcat a răspuns:

Fie este lipsa de experienta, fie o problema medicala. Daca e prima varianta, atunci nu mi-as face griji, te prinzi tu pe masura ce trece timpul.Gasesti tips and tricks pe internet:

https://www.u-potent.ro/......-mai-greu/

Daca e a doua, nu ti-ar strica un consult la medic, ca sa afli totusi care-i treaba.

| tunoi88 a răspuns:

Scrie mi in privat, o sa iti spun eu ce sa faci ca sa ti cu orele.