| sexymamy a întrebat:

Am si eu o problema...Eu si inca 2 fete placem un baiat... Problema e. ca eu sunt cea mai mica si nu sunt asa dezvoltata, insa am observat ca se intelege mai bine cu mine decat cu ele. Oare o sa ma aleaga pe mine? >:" Celelalte 2 sunt cu un an mai mare si mai dezvoltate ca mine.

8 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Pai poate crede ca cu tine se potriveste mai bine. esti frumoasa asa cum esti fi mereu tu:X

| alylove15 a răspuns:

Nu conteaza ca sunt mai mari si mai dezvoltate ca tine... daca te place te place asa cum esti u...acum e alegerea lui dar daca zici ca se intelege mai bine cu tine e posibil sa te aleaga pe tine.

| BubuLina999 a răspuns:

Aspectul asta fizic nu este totul. poate el te place si pentru ceea ce esti. asa ca nu iti face probleme kiss

nu conteaza ca celelalte sunt mai mari ca pana la urma toate aveti sanse la el. tu doar fi cum ai fost si pana acum pentru ca se pare ca asta il atrage asa mult la tine kiss

Succes cu baiatul respectivkiss

| Barblaster a răspuns:

Tre sa ii spuneti direct mai... Spune-i ceva de genu''ma placi mai mult ca pe astea doua? da sau ba''Nu te musca, in lumea asta trebuie sa ai tupeu

| Barbaraaa a răspuns:

Buna happy.da daca va intelegeti bine e posibil sa te alaeaga pe tine, eu zic sa vb cu el despre asta si poate.poate.si poate el nu se uita la cat de dezvoltata esti ci la ce ai in cap happy.

| russyy a răspuns:

Eu cred ca se intelege mai bine cu tine ca esti mai micuta si ii esti mai scumpa.dar poate sa te aleaga si pe tine :* funda

| Tailynne a răspuns:

Daca iti place de el incearca sa deschizi un subiect comun, poti iesi cu el si cu prietenele tale in oras si sa fi putin mai atrasa de el, poate baiatul nu se uita doar la forme :d.

| bogdan_3314 a răspuns:

Daca tu crezi ca simti ceva pentru el nu lasa ca celelante fete sa til fure, incearca ca sa fii mai aproape de el si sa-i spui la momentu potrivit ca il placi...nu conteaza ca celelante fete sunt mai mari cu un an mai mari.succes.funda? :d