| AndreeaAndreea09 a întrebat:

De ce unele fete sunt mai dezvoltate decat altele? Eu am 18 ani si nu sunt deloc dezvoltata, iar fete mai mici decat mine sunt foarte dezvoltate. De ce? straight face

3 răspunsuri:
| silvia94 a răspuns:

Buna
Acum depinde cum era si parintii tai la varsta ta.\Intreba-i erau dezvoltati?
Daca vrei sa te dezvolti mananca pui mult

| OnuOnulică a răspuns:

Difera de persoana la persoana...conteaza si cum au fost parinti insa conteaza si acel "noroc" din nastere happy

| Anonim1989077656477 a răspuns:

Depinde din cine te tragi, de generatie(da, generatia de zi creste mai repedemasta e), de ce mananci, etc