| Dennysutza a întrebat:

Hey TPU.Am o broblema...Am 12 ani si sunt dezvoltata dar inca nu mi-a venit menstruatia.stiu ca-i prea devreme doarca eu am fete in clasa si sunt mai putin dezvoltate decat mine si le-a venit...credeti ca am eu ceva? hellp mee!

4 răspunsuri:
| Bella03 a răspuns:

-Nu ai nimic.
Am aceiasi varsta si nici mie nu mi-a venit
Stai linistita.winking
Inseamna ca fetele din clasa ta sunt dezvoltate tare:*

| Miza a răspuns:

laughing nu ai nimic. normal ar fi săţi vină la 14-15 ani. mie mi-a venit la 11 ani happy depinde de organism. byewinking

| Nolkyz a răspuns:

Nu ai nimic, stai calma, o sa iti vina.

| Usagiii98 a răspuns:

Ai ceva daca implinesti 18 ani si nu iti vine menstruatia.Pana atunci, esti normala.:))

http://jumatate-de-creier.blogspot.com/