| anonim_4396 a întrebat:

Unei fete ii place de mine dar problema este ca ea e cu 3 ani mai mica decat mica (11 ani). Ea e frumoasa si mai dezvoltata mintal cat si fizic fata de alte fete de varsta ei. Ce imi recomandati sa fac?

Răspuns Câştigător
| ciufiXXXXXX a răspuns:

Pai tie iti place de ea?
daca da, si chiar iti place nu asculta ce zice lumea... daca aman2 vreti sa fiti impreuna nu ar trebui sa ascultati de gura rea a lumii.
daca nu iti place de ea, spune-i ca tii la ea doar ca prietena.

sper sa iti fie de ajutor:*:*
funda?puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu ne-ai zis daca si tie iti place de ea, daca ne intrebi banuiesc ca dathinking deci, baga-te si tu in seama pe langa ea, mai ales daca si ea te place, treaba este facuta deja pe jumtate, iar daca ai destul tupeu, intreab-o daca are prieten si daca vrea sa stea cu tine smug. A si da iti recomand sa fii cu ea daca si ea te place si tu o placi, si ea ar fi de acord sa aiba o relatie cu tine. Succes!

| Paulla a răspuns:

Daca si tu o placi ati putea incerca sa iesiti impreuna. Dupa un timp iti vei da seama daca va potriviti sau nu.

| Mirruna a răspuns:

Tie de ce iti e? Ca vor rade prietenii sau ce? Again : spiritul de turma chatterbox. Nu trebuie sa faci ce fac toti. Daca tie iti place fata, gust-owinking. Si daca nu o sa va potriviti... ramane de vazut.