| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema.( mentionez ca sunt baiat )
Pot spune ca da. sunt destul de timid. si imi place de o fata din liceu ( suntem de aceeasi varsta ) dar pur si simplu de fiecare data cand incerc sa incep o conversatie cu ea ( pe mess sau fata in fata ) ma blochez, nu stiu ce sa zic, mereu raman fara subiect de discutie si ma simt foarte stupid. As vrea sa ii atrag atnetia intr-un fel sau macar daca nu merge absolut nimic sa-i devin prieten apropiat. Ce-as putea face in privinta asta? Rog seriozitate. ( am uitat sa mentionez ca, mereu ma simt inferior fata de ea )

10 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Buna!

In primul rand nu trebuie sa te simti inferior fata de ea, trebuie sa ai incredere in tine si in capacitatile tale.

| RxTx a răspuns:

Si femeile isi doresc sa faca dragoste asa ca mergi la ea cu tupeu si sarut-o
iar in timpul in care o saruti incerca sa ii pui mana peste pantaloni in zona genitala
sau evantual pe sani pe sub bluza
apoi spune-i ca iti place de ea
daca te place o sa te plesneasca si o sa ramana cu tine
daca nu te place o sa te injure cum fac toate romancele nesimtitie

mai bine nu mai incerci cu romance pentru ca in general sunt inganfate nesimtite rele rautacioase...
incerca si tu cu o nordvegianca ca aia te violeaza ea pe tine
pentru ca la ele barbatilor nu le functioneaza

sau mai aproape aici langa Romania
incerca o unguroaica
pentru ca se spune ca unguroaicele sunt cele mai dragalase femei

care se poarta foarte frumos cu romanii
si niciodata nu ii refuza

| SpencerH a răspuns:

Nu ar trebui sa te simti inferior. Du-te pur si simplu si vorbeste cu ea, fara sa fii prea direct. Daca sunteti prieteni, i-ai putea chiar spune pur si simplu ce simti, te va intelege, insa ar trebui sa fii si pregatit pentru un refuz.

| deeyutzza94 a răspuns:

Bunahappy
In momentul in care porti o discutie cu ea, fata in fata sau pe mess insearca sa fi tuh isuti.Ea va aprecia cel mai mult la tine asta.Intreabo ce face, cum se simte, invit-o in oras, la plimabri, prima data intr-un grup de prieteni apoi doar voi doi. Sper ca te-am ajutathappy

| Effy12 a răspuns:

Ciudatulehappy

Răspuns utilizator avertizat
| Rake a răspuns:

Cand te mai simti inferior, baga mana in pantaloni, apuca-te de testicole si strange cat poti de tare. Dupa experienta asta cred ca vei avea mai multa incredere in tine. PS: NU repeta experienta de prea multe ori ca poti ramane cu ele in manawinking

| antonyo14 a răspuns:

Nu ma simt in masura sa iti dau sfaturi dar incearca sa vorbesti cu prietenele ei sa te apropii de ea incet si sa afli ce o intereseaza:d

| Fcsb_Alexandru_1993 a răspuns:

Saluthappy i`ati inima in dinti si vorbeste mai des cu ea. si incearca sa ii propui o iesire la un suc sau intr-un parchappy si atunci ii propui. sau daca esti chiar asa de timidhappy vorbeste cu un prieten de`al ei sau al tau. si pune`l sa o intrebe daca vrea sa stea cu tinehappy imi poti spune ce varsta ai?

| sergiuvoiculescu a răspuns:

Sti ce sa faci? incepi sa vorbesti mult cu ea si dupa iti dispare sentimentul acela un care te simti "stupid" incearca sa porti o conversatie despre ea daca mai are surori, frati...chesti normale si cu timpul o sa te apropri de ea