| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema: nu am facut sex cu nicio fata pana acum pentru ca mi-e frica de cum va reactiona cand imi va vedea penisul... e putin stramb atunci cand am erectie. ce credeti, e stanjenitor, sau senzatiile vor fi mai tari pentru o fata? happy

Răspuns Câştigător
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Tu iti dai seama ca ii vei explora fiecare coltzishor!:-0 sa vezi ce vor mai alerga femeile dupa aia dupa tine laughing)cand o sa se dea veste in oras la tinelaughing))asa ceva nu gasesti in fiecare zi! mult succes ca sigur vei avea nevoie!

6 răspunsuri:
| biBii07 a răspuns:

Asa e din totdeauna sau s-a strambat de la masturbare? Daca tot te framanta gandul intreab-o daca o deranjeaza ca pensiul tau numai arata nordul. Nu poti sa stii ce gandeste altfel. De fapt il poti considera un avantaj, ca sa dai in margini nu trebuie sa schimbi pozitia penetrarii: un penis stramb rezolva problema; 2in1 solution laughing Daca e de la masturbare se va indrepta odata cu inceprea vietii sexuale sauuuu... schimba mana I don't want to see.

| pokerface_9746 a răspuns:

happy.nu e absolut nimic anormal in asta...si stai linistit, cand o vei face, n-o sa stea fata respectiva sa se uite la el cu vreo lupahappy.nu-ti mai face probleme si sa nu fii timorat din cauza asta,)

| IonutBest a răspuns:

laughing Eu zic mai bine sa incerci ca nu ai nimic de pierdut si atunci ii vei vedea reactia...doar din curiozitate ce ai facut cu penisuta ca e strab adica cu acest muschii din corpu omenesc?

| Vladuthz a răspuns:

Penisurile sunt de diferite forme in ***, doar nu te astepti sa fie drept complet, si al meu e putin stramb in pana mea ce dracu laughing

| JuLien a răspuns:

Mai toata lumea il are stramb. si chiar de nu l-ar avea. fi fara grija baga-l acolo sa fie bine sa nu fie rau.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing N-am mai auzit asta pana acumrolling on the floor ''penis stramb''looooooooooool
Eu sincer iti spun,daca as vedea asa ceva, as ramane asastraight face... fara cuvinte si nu cred ca as mai vrea s-o fac, pentru ca E STRAMB.Nu vreau sa par rautacioasa dar asa as face eu.Senzatiile nu cred ca ar fi mai mari,pentru ca ar penetra mai mult pe o parte,sau nu stiu cum sa spun, sper sa intelegi.
In orice caz. daca tot o s-o faci, fa-o pe intuneric si n-o lasa sa se uite acolo.
Bafta!