| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema. Sunt in bucuresti pentru 2 saptamani la o verisoara, si am intalnit aici un baiat super de treaba, sincer nici nu-mi pasa cam arata deoarece ma inteleg super cu el happy. Problema este ca el este din bucuresti, iar eu vin doar ocazional aici. Lui ii place de mine iar astaseara iesim in oras si zicea ca vrea sa ma intrebe ceva. Evident ce. Dar eu mereu am tinut ca ochii care nu se vad se uita. Dupa doua saptamani plec si ne mai vedem abia de craciun apoi in martie si apoi vara viitoare pe care mi-o voi petrece acolo. Nu cred ca relatia e posibila si totusi regret sad. Voi ce parere aveti? Exista relatii de la distanta?

5 răspunsuri:
| yuli10 a răspuns:

Ce varsta ai? daca esti aproape de a finaliza liceul si crezi ca relatia are un viitor poti sa mergi la facultate in bucuresti dupa ce mentineti relatia la distanta.

| Dan a răspuns:

Vezi poate merge relatia dintre voi, nu fi timida, incearca.Succes!

| Munchkin a răspuns:

Mă...eu am avut o relaţie la distanţă timp de un an şi a meritat. Dacă tu vrei cu adevărat să fiţi împreună discută cu el şi află părerea lui. Merită să încercaţi, dacă amândoi vreţi asta. Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| rox a răspuns:

Nu te mai obosi sa te gandesti la ce-o sa urmeze.Asta veti stabili voi apoi.pe parcurs.
Gandeste-te ca pentru 2 saptamani veti fi impreuna.Si asta conteaza. Iar apoi sa zambesti ca s-a petrecut!happy