| jupinu2011 a întrebat:

Am si eu o problema..sunt virgin si vreau sa ma dezvirginez cum conving o fata sa faca sex cu mine?

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Am luat cam totul in ras, jupanule, pentru ca asa cum tratezi tu problema este... de jale.
Ce este femeia pentru tine, un obiect, o unealta, sa o folosesti si apoi sa o pui inapoi pe raft? Te intereseaza doar sa o "arzi", si apoi ii ca o carpa de sters praful pentru tine?
Uita-te la American Pie, prima parte, si daca esti putin luminat la minte, vei descoperi lucruri frumoase. In special asculta ce zice fotbalistul-cantaret in ultima parte catre iubita lui. El "s-a dezvirginat" intai la minte, si poate asa ar trebui sa faci si tu, sa intelegi ca nu o partida de sex este castigul, ci faptul ca ai pe cineva, o persoana unica si minunata, langa tine.
Multa bafta!

21 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

O platesti sau o iubesti.
Doar asa.

Daca o platesti,rezultatul va fi imediat si satisfactia aproximativ zero.
Daca o iubesti,rezultatul va intarzia,dar vei avea sansa sa faci dragoste, nu sex.Si satisfactia va fi enorma.

Tu alegi.

| Zenithf a răspuns (pentru greece12):

Satisfactia de la punctul unu este ca autosatisfactia, right?

| greece12 a răspuns (pentru Zenithf):

Ah,pe asta am omis-o complet... aveam in vedere sexul real si platit, in prima varianta!

| Zenithf a răspuns (pentru greece12):

Pai, avand in vedere ca satisfactia este cum ai descris-o, atunci mai bine si-o "freaca la rece", si nu mai arunca nici bani de pomana... :\
Dar cel mai bine este sa faca cum ai zis la punctul 2, sa gaseasca pe cineva pentru care sa merite sa lupte.

| greece12 a răspuns (pentru Zenithf):

Ia in calcul si dezvirginarea, el asta vrea.
Si autosatisfacerea nu-l ajuta aici...chiar daca e pus pe economie!
Sufletul nu are pret, ajunge sa-l oferi.
Cui trebuie.

| Zenithf a răspuns (pentru greece12):

Am auzit ca un biciclist (virgin) a intrat cu bitza-n stalp si si-a rupt frenul, nu-i mai ok asa? >.

| greece12 a răspuns (pentru Zenithf):

Sa inteleg ca bietii tati de familie care au cate 3 si 4 copii, sunt inca virgini, avand frenul nerupt?

| jupinu2011 explică (pentru greece12):

Eu sunt singur la parinti.

| greece12 a răspuns (pentru jupinu2011):

rolling on the floor
Cred ca asta a fost replica zilei!
Ca sa intelegi ce voiam sa spun,ca @Zenithf moare de ras acum,dezvirginarea la baieti nu consta in ruperea frenului,ci in primul contact sexual.
Exista barbati care au frenul(popular, ata) nerupt si intact intreaga viata, in ciuda celei mai active vieti sexuale, au familii, 3, 4 copii, etc.
Ah, you make my day!
laughing

| Zenithf a răspuns (pentru greece12):

Incerc si eu sa dau variante mai ieftine, plus ca nu exista riscul de a contacta ceva STD-uri. Bine, avand in vedere ca este un eveniment traumatic, tot se poate alege cu o infectie, dar trece cu un pumn de amoxicilina... straight face

| greece12 a răspuns (pentru Zenithf):

Pierzi din vedere cucuiul, bicicleta, pomul... uite cate cheltuieli!
laughing

| Zenithf a răspuns (pentru greece12):

Uff, numa' bicicleta ii vreo 200, da' poate sa nu fie asa noua, hmm...
Poate folosim una imaginara? Ne luam viteza pretinzand ca suntem pe bicicleta?

| greece12 a răspuns (pentru Zenithf):

Da,stiu eu un magazin de viteze foarte convenabil... putem lua si viteza, e ok!

| OnuOnulică a răspuns:

Îţi dau un sfat aşa între băieţiwinking
Du-te la muncă 2 zile fă rost de 1 milion maxim 2...sau mă rog cât câştigi tu şi du-te pe traseu.
Crede-mă găseşti şi la 50 de lei unele.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Asa cum ai convinge-o si daca nu ai fi virgin. Sau cere ajutorul unui prieten mai fustangiu, care cunoaste fete dispuse de asa ceva, sa-ti faca lipeala.
Mai dai pe gat o jumatate de sticla de vin (sticla intreaga sau doua daca esti profesionist), sa prinzi tupeu, si treci hopul.

| Fatamuntilor a răspuns:

Daca asta te,, roade'' asa mult ai doua varinte
1.Varianta de durata.Iti faci o prietena, investesti in ea, dragoste, respesct, rabdare. Astpepti sa treaca o peroada de minin 6 luni timp in care sa va cunoasteti, sa va stiti sentimentele.Si sa va asumati consecintele ca sa nu uiti sexul e nu doar placere. Daca si e virgina, e bine pentru ca sunteti pe picior de egalitate.Dar aveti de invatati amandoi.
Varianta rapida! Aduni alocatia pe mai multe luni, eventual te imprumuti.Cauti o femeie specialista in asfel de chesti.De data asta trebuie sa te lasi condus pentru ca se presupune ca au experienta.
In ambele cazuri e necesar folosirea prezervativului.

| Alcyon a răspuns:

Ii arati portofelul cu euroi: varianta rapida. Sau ii juri amoruri eterne, cai verzi pe pereti: varianta de durata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O platesti, o iubesti sau O PACALESTI.

| kandaraki a răspuns:

Nu trebuie sa o iei asa, sa convingi fata, in mod normal nu trebuie sa convingi o fata sa se culce cu tine, asta vine de la sine, din dorinta/pasiune/sentimente. iti gasesti o prietena, petreci cu ea timp si la un moment dat te vei trezi cu ea in pat, succes!

| angus35 a răspuns:

"Caprioare" gasesti la tot pasul asa ca nu ai nevoie sa cauti mult. Poti sa convingi o fata prin tupeu.

| itsmebitches a răspuns:

Te duci la curve sau iti faci o prietena mai curva, sau in cel mai greu caz iti faci o prietena cu care trebuie sa fii impreuna cateva luni si apoi ii propui chestii de genu asta. depinde si ce varsta ai tu si ce varsta are ea.