| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa imi conving iubita sa faca dragoste cu mine... Odata era hotarata si vroia sa o faca..are 16 ani si totusi ce ar trebui sa fac ca nu prea stiu eu sunt virgin si si ea la fel. vreau detalii funda; x

11 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Dar de ce? Nu mai poti astepta? Explodezi in urmatoarele zile daca nu face dragoste cu tine?
Pun pariu ca habar nu ai cum trebuie sa te comporti cu o virgina in pat. Daca aveai nu mai puneai o astfel de intrebare.
E clar ca nu e momentul nici pentru ea, nici pentru tine.
Pe o fata nu trebuie sa o convingi sa faca dragoste cu tine, trebuie sa isi doreasca ea!
Asteapta pana cand iti va spune ca e pregatita, dar fara sa o presezi cu chestia asta! Intre timp mai documenteaza-te.

| PastilăBă a răspuns:

N-ai cum să o convingi, asta depinde de ea. Bucurați-vă frate de adolescentă, numai la sex vă e gândul.Frustraţilor!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Naivule.tu poate esti virgin daca nu ai facut laba inca, dar ea nu mai e de mult virgina.e f...ta mar.a zburat puiul cu ata de vreo 2 ani cel putin.

| Dianaㄨ a răspuns:

Te-ai gandit si la consecinte? Nu. pentru ca nu o iubesti!

| Zenithf a răspuns (pentru Dianaㄨ):

Bine zici tu, ca nici un anticonceptional nu este asa de sigur ca si abstinenta.
Cel mai bine este ca (oricine) sa-si inceapa viata sexuala doar atunci cand poate sa-si asume toata responsabilitatea care rezulta din asta.

| Dianaㄨ a răspuns (pentru Zenithf):

Corect.

| Schwarzz a răspuns:

Lasa sexu'. Daca nu vrea, nu vrea, nu o poti obliga.Si oricum e prea tanara, mai asteptati minim 2 ani.

| alma17 a răspuns:

Cand se hotaraste ea atunci e momentul nu o obliga pentru o fata cel mai de pret lucru este virginitatea si daca tu o vei forta sa faca dragoste cu tine aceea dragoste pe care ti-o poarta se va transforma in ura, luati-o mai incet cu relatie lasati sa treaca un timp si atunci teceti la fapte.

| pinky159 a răspuns:

Ea este prea tanara sa faca sex la varsta de 16 ani, nu prea ai ce sa faci, poate nu e pregatita! Numai va ganditi la sex, bucurati-va de viata! Tu oricum mai trebuie sa mai astepti cam 2 ani!
Bafta!:*

| maddy100 a răspuns:

Voi chiar nu mai aveti timp pana la majorat? frate mai sunt doi ani.numai la sex va e gandul, pe bune.suneti tentati, voi nu puteti astepta.

| romanirinaraluca a răspuns:

Buna,pai ea trebuie sa decida, daca ea vrea o faci dar daca nu nu.si oricum esti prea mic pentru asta.mai asteapta un an sau 2 si iti garantez ca va vrea si ea fara sa-i zici tu bimic.va veni la tine si te va ruga sa o facetitongue. sper c te-am ajutat baftaa!