| dedexxx a întrebat:

Am si eu o rugaminte la voi si spuneti si mie ce cadou pot sa ii fac iubitului meu pe 14 februarie, el are 17 ani.va rog mult... dau fundita...pentru cel mai bun

6 răspunsuri:
| Allexutsa_8314 a răspuns:

Acum depinde si de firea si gusturile lui. Insa ii dau cateva sugestii: poti sa ii cumperi o bratara barbateasca de argint, poti sa ii faci ceva personalizat cu o poza cu voi doi si ceva scris frumos, langa cadou ii poti adauga o scrisoare in care sa fie puse toate gandurile tale frumoase despre el si relatia voasta. Sau ii poti pregati o seara de neuitat, cu ceva lumanarele, dornica sa ii arati cat de mult il iubesti, sa il faci sa se simta iubit intr'un mod pasional chiar daca incluzi sau nu sexul. sper ca te'am ajutat. Funda?

| friday a răspuns:

Ia`i un tricou personalizat.
Si scrii pe el ce iti trece prin cap, gen:
-It`s mine! (si numele tau)
-OWN! (+numele tau)
E ceva original, zic eu.

| AlexandraHristov a răspuns:

Te poti inspira si vedea idei/exemple aici: http://www.fiilamoda.com/cadouri-valentine-s-day-barbati/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna iai un animal de plus niste flori si ciocolata si prietenul meu a facut asta :X pa

| DraGoSh_9403 a răspuns:

Ai putea sa ii faci un dvd cu cele mai frumoase poze petrecute cu voi doi sau sa mergeti impreuna sa ii cumperi ceva simbolic happy

| Larisa_9259 a răspuns:

Interesant ar fi sa mergi intr-un magazin de baieti gen Bershka sau Orice magazin si sa ii iei ceva, poate o esarfa sau o bluza ori pur si simplu un lucru care sa-i aminteasca de voi doi