| fetitsa3 a întrebat:

vreau sa ii fac iubitului meu un cadou frumos... dar nu stiu ce. el are 18 ani.va rog ajutati-ma! mersi!

Răspuns Câştigător
| Nycole_7092 a răspuns:

Un lantisorlove struck o poza cu voi2 ...si ceva ce sti ca iar place mult...love strucklove struck
succeswinking

7 răspunsuri:
| Alina0491 a răspuns:

La 18 ani eu zic ca pozele nu`s tocmai ok deoarece nu stii ce va rezerva viitorul. Un lant sau o bratara de argin ar fi ok ( parerea mea ) Sau daca ai auzit cumva, din greseala ca-si doreste ceva ar fi si mai bine

| usy313 a răspuns:

Ti-as recomanda un tricou cu ceva scrisuri pe el, ceva versuri interesante big grin.

| Meryem027 a răspuns:

Eu daca as fi in locul tau, i-as face cadou un ceas. :* Ca atunci cand se uita la ceas, sa-si aduca aminte de tine. Si nu stiu, ceva simbolic iubirii voastre... :* Numai bine si sa-ti traiasca!

| cclexa a răspuns:

Pai daca ai poze cu tine si cu el poti sa pui pozele intr-un album si sa il faci cadou.bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pesonalizeaza-i un tricou. Pune pe el un mesaj de dragoste, nu prea siropos, poate chiar putin amuzant (de ex., "Eu sunt cel mai iubit dintre pamanteni").

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un tricou, culoarea lui favorită.

Scri pe el ceva de genul:

"Diana loves me"

Şi pe spate:

"And i love her!"

| fetitsa3 explică:

Mersi mult:* mai astept raspunsurihappy