| Razvan_8261 a întrebat:

Am si eu un telefon LG optimus one android si l-am primit cadou de la cineva. dar era deja folosit si nu stiu parola ca sa intru in market sa-mi iau aplicatii. ce sa fac? funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am tot optimus one. Da o resetare din fabrica cel mai bine si fa-i tu setarile de la 0. Este cel mai indicat ca sa stii toate parolele si toate contruile. Iti faci un cont google al tau, cu parola ta si debea apoi ai acces la market fara probleme. Telefonul cu android se bazeaza pe Google deci un cont google personal este obligatoriu.

1 răspuns:
| Teodor97 a răspuns:

Simplu inregistreaza-ti un cont nou. Sigur merge.