| FreaKy01 a întrebat:

ro! Stie cineva de ce nu pot download applicatii de pe android market? Am un LG Optimus One P500 si cand intru pe android market de pe pc zice ca nu am nici un telefon asociat cu contul google...si nu stiu cum sa il asociezstraight face. pls help me! Fundabig grin

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ti se intampla asta cand intri in market de pe pc? sau cand intrii de pe telefon? Fi mai explicit.

| FreaKy01 explică:

Faza e ca nici pe de pc nici de pe tel...de pe tel se incarca si dupa zice ca a pierdut conexiunea cu server google si de pe pc zice ca nu am un telefon asociat cu contul googlestraight face