| Alex33333 a întrebat:

Am nevoie de un program pentru a trage jocuri si aplicatii pe telefon.Sau sa imi explice cineva cum instalez android market in telefon. Vreau sa trag fruit ninja nu stiu cum.

3 răspunsuri:
| TrustStyle a răspuns:

Intri pe filecrop.com cauti PlayStore(asta daca ai android pe telefon), sau daca n-ai cauti fruit ninja...si atat, de pe filecrop gasesti cam ce vrei., il descarci si-l instalezi.

| Iubitulmeuhusky a răspuns:

Se numeste google play, si nu trebuie sa-l "tragi" in telefon straight face exista deja straight face

| Alex33333 explică:

Cand intru pe net la google play la aplicati android pe orice aplicati dau imi zice ceva cu o punguta din telefon ceva de genu asta si nu stiu ce sa fac.