| cristianuh a întrebat:

Am sieu o prblema.am avut o relatie cu o fata cam apr7 luni.acum in clasa a 5-a am cazut in clasa cu ea la scoala...ne intelegeam bine pan la un momentdat. dupa care m-am desp de ea.si acum ma uraste.si am injurat-o de cateva ori si ii tot zice la diriga ca o injur.(cred ca maine imi fake scandal diriga p motivu asta). cum pot sa ma impac cu ea sau macar sa nu ma mai urasca?/

Răspuns Câştigător
| Gabbyellal a răspuns:

Intreab-o daca vrea sa stea cu tine...si daca nu vrea nu o mai injura pentru ca probabil de aia te uraste, incearca sa nu o mai bagi o perioada de timp in seama daca nu vrea sa stea cu tine si dupa intreab-o din nou ai sa vezi ca o sa accepte, succes

1 răspuns:
| AnduZy a răspuns:

Ce sa faci daca nu stii sa iti tii gura!
Si pe mine m-a injurat un tip deoarece m-am despartit de el.
Si nu m-am simtit tare bine.Bineinteles ca te va Spune la Diriga.
Tot ce poti sa faci e sa iti ceri scuze si sa promiti ca nu vei mai injura! Succes big grin