| Awwr_Ally_1998 a întrebat:

Am stat cu un baiat anul trecut. Am stat impreuna o luna si o saptamana si dupa ne-am despartit. Dupa ce nu mai fost impreuna eu stat cu prietenul lui cel mai bun, dar cu el am stat o luna si doua saptamami. Dupa ne_am despartit si mam impact cu primul. Am stat cu el 8 luni si in ultimile 2 luni se schimbase. Ma inselat cu doua fete fara sa stiu sau chiar si mai multe. Ne-am despartit pe la sfarsitul lui aprilie. El acum are iubita si inca tot il mai intereseaza de mine si moare cand ma vede de mana pe strada sau intamplator prin oras. El era vagabont dar lam iubi si inca il mai iubesc si as vrea sa il uit dar nu pot.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Poate nu i-ai dat atata sex cat i trebia, ati facut sex des?

| neutrino a răspuns:

Vezi daca nu mai are inca un prieten bun!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

lasă că îți trece.

| Stefanutz_Caragata_1992 a răspuns:

Lasa madalina ca iti trece

| Guzun_Mark_2000 a răspuns:

Mai bine incearca sa-l uiti...tio spun din experienta el nu vrea decit sex daca te vei impaca cu el iar te va insela lu la tine poate ii plac titele si bucele big grin dar ce sa faci asa sunt unii baieti...