| secret_1807 a întrebat:

Am stat si eu cu un baiat si m-am culcat cu el, noi ne certam mereu dar tot la mine se intoarcea.Acum 2 saptamani ne-am certat si si-a facut gagica si mi-a spus sa nu il mai caut, si asa am si facut, de obicei eu il cautam sa ne impacam ca ne certam numai din cauza mea.Eu am sters numarul lui poze cu noi adica tot ce imi aducea aminte de el, si ca sa ma rabun am stat cu fratele lui, care statea cu o fata de 1 an pe care a lasat-o pentru mine.Acum cand a vazut ca nu il mai caut, a inceput sa ma caute el si eu il tratam cu indiferenta. M-am culcat si cu fratele lui cu,,, care sun si in momentu de fata, dar fratisu nu stie ca stau cu el.Eu am preferat sa il aleg pe el deoarece lumea imi zice ca e mai potolit si o gramada de chestii.Va rog mult ajutati-ma ce sa fac deoarece sunt cu baiatu asta si ma gadesc tot la fratisu si ma apuca plansu, dar am zis sa nu imi aduc aminte de trecut deoarece el e viitoru meu.VA ROG MULT AJUTATI-MA CU UN SFAT!

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tu deja ai devenit panarama satului adica te culci cu fostul prieten si cu fratele lui ce sa-i faci ai gresit destul acum sufera pentru greselile comise si fostul prieten al tau e prost ca tot vine la tine

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Esti o tarfa straight face nu meriti pe niciunl dintre eiwinking

| TąNyą a răspuns:

Scuză-mă că-ţi spun că eşti o mare t... ă şi faptul că te-ai culcat cu fratele lui din răzbunare dovedeşte o mare înjosire straight face ţe-ai distrus singură. Gândeşte-te cât rău i-ai făcut fratelui şi sincer merită?

Răzbunarea n-aduce nimic.

Să-ţi fie învăţătură de minte! dacă ţi la frac-su (băiatu cu care eşti acum ) rămâi cu el dacă nu dă-i papucii şi începe o viaţă nouă şi numai face aşa că devi C*r*ă.

T.

| VodkaCoca a răspuns:

Nu trebuia sa te combini cu fratele lui si sa te culci cu el, si ala ce frate mai e? In ziua de azi nu trebuie sa ai incredere nici in familie, eu nu te judec cum au facut altii sa te faca c***a, t***a s'au cine stie cum pentru ca nu sunt dumnezeu si cei care judeca asa sunt niste comunisti, in primul rand nu e facuta sa mergi cu ea in rai si acum daca sta cu fratele lui ce nu trebuia sa faca nimic cu el toata viata pentru ca ziceti voi niste oameni ca e t***a?
Treziti'va la realitate, uitati'va la fetele de 12 ani care deja sunt profesioniste in domeniul asta.
Eu zic ca nu mai ai ce sa faci ca daca afla fratele lui ca te'ai culcat cu fratesu(actualu) nici nu cred ca se mai uita la tine. Lasa trecutul, traieste'ti prezentul si gandeste'te la viitor! Bafta

| GuessWho_8607 a răspuns:

Culca. te si cu taica.su...asa ii faci gelosi pe aman2

| Adyr0 a răspuns:

"Va rog mult ajutati-ma ce sa fac deoarece sunt cu baiatu asta si ma gadesc tot la fratisu si ma apuca plansu, dar am zis sa nu imi aduc aminte de trecut deoarece el e viitoru meu."

Tu gandesti inainte sa faci ceva? Daca vroiai sa uiti de el nu te combinai cu frati-su. Adica nu are sens, daca vrei sa uiti de o anume persoana faci in asa fel incat sa nu te mai intalnesti cu persoana respectiva, nu te combini cu frati-su din razbunare. Asta patesti cand te uiti la prea multe telenovele, nu mai poti sa judeci cum trebuie.

| CristinelAndrei a răspuns:

Bai ia ma si f****e ca toti.ca nu inteleg femeie sunttt!oh go on.pff in fine

| Dief a răspuns:

Daca faci sex cu un tip, dupa cu frate-sau, nu meriti sa te impaci cu el. esti o mare t***a.

| IWinGG a răspuns:

Mai culca-te cu unulhappy

| IWinGG a răspuns:

Mai culca-te cu unulhappy

| vizi a răspuns:

Esti o C... a! hai sa ma culc cu frasu sa am razbun pe el... ce minte laughing)))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii cu acel ce te pretuieste, nu-ti trebuie unul care nu stie ce vrea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai sincer laughing las`o dracul. Nici chiar asa.oh go on daca eram in locu` tau nici macar nu mai puneam subiectu` asta laughing Totusi ai fost cu el si te culci si cu frasu `pnm. Mi se pare penibil laughingmacar taceai din gura te`ai facut de rahathee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu mine cand vrei sa te culci?