| anonim_4396 a întrebat:

Ajutati-ma va roog fratele meu are o durere in gat si trebuie sa o tratam pana maine deoarece trebuie sa mergem la munte ajutati-maaaaaa va roog f

Răspuns Câştigător
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Sa bea ceva cald si sa-i cumpara-ti Propolis + Echinacea[chiar acum il tin in mana[cutia]rolling on the floor].Se ia cate un comprimat de supt 4-6 ori pe zi.
Eu asa am luat si mi-a trecut.
Distractie placuta!

1 răspuns:
| giulia890 a răspuns:

Sa ia o aspirina sau paracetamol din 5 in 5 ore si sa bea ceva cald...cat mai des.Fa-i o cana de lapte cald cu un galbenus de ou si o lingurita de miere de albine.E bun pentru gat