| AndreEa_8847 a întrebat:

Deci sa va spun "problema" mea. Sunt cu un baiat de 2 luni mai mare decat mine cu aproape 3 ani. Ne certam apoi ne impacam. uneori chiar ne despartim dar dupa cateva ore ne impacam. La inceput am avut discutia "sexului". i-am zis ca inca nu vreau sa imi incep viata sexuala.si m`a inteles. El imi zice ca ma iubeste si ca nu ar suporta sa ma piarda. dar in aceasta seara mi-a spus ca pana sa ne impacam s`a combinat cu o alta fata ca sa o f**a si ca sa-l inteleg si pe el ca e baiat. Insa eu nu pot suporta ideea aceasta.si mai ales ca o cunosc p aceaa "fata" se mai dadea drept prietena mea. ce`i drept ea stie ca noi numai suntem impreuna dar totusi. din putin respect putea sa nu se combine cu el.eu acum pot zice ca o urasc p aceea fata. i-am zis ca eu nu pot continua asa si sa ma caute cand o termina cu aceea fata.si el mi-a zis ca daca nu`mi convine cu ea atunci cu mine si sa inteleg odata ca el nu vrea sa ma piarda. dupa ce o f**e se desparte de ea si ramane cu mine si nu v-a mai face chestia asta. a zis ca 2 luni a stat p tusa dar numai poate... Ce sa fac? Sa mai continui cu el? Il iubesc. Va rog ajutati`ma

10 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Iubitul meu ma asteapta de 10 luni si nu m-a presat nicio secunda, deci se poate, sa fim seriosi!

In primul rand, daca vroia sex imediat trebuia sa stea cu una care nu e virgina si termina treaba cu 'rabdatul' (motiv patetic de-altfel, ca doar nu face rabie ca sta pe tusha cateva luni
hee hee ).

In al doilea rand, e magar ca ti-a povestit ca a mers la alta. Ti-a spus ca sa iti faca in ciuda (desigur, daca n-o fi mintithee hee ), sa 'realizezi tu' ca '''''vai, saracul m-a inselat ca nu mai putea fara'''!

Sfatul meu e sa-l lasi in plata Domnului ca exista baieti care merita! Asta in niciun caz!

| VodkaCoca a răspuns:

Fostul meu prieten cu care mi-am inceput viata sexuala, ma asteptat un an si 4 luni pana am facut-o prima data cu el, cu siguranta nu a stat el fara nimic, dar macar nu mi-a zis ca s-a combinat cu alta ca s-a dus sa o f**a pe alta, dupa 2 ani si 6 luni cand ne'am despartit a iesit tot adevarul.
Eu zic sa'l lasi balta, ca daca tinea cu adevarat nu facea chestia asta, gaseste un baiat care sa te astepte, nu sa iti zica ca merge la alta s'au sa iti zica vezi ca m-am combinat cu una ca tu nu imi dadeai ceea ce aveam nevoie, trebuie sa o faci cand te simti tu pregatita nu sa te simti obligata sa o faci ca daca nu pierzi persoana respectiva. Cum adica o sa te cauta cand o termina cu fata aia? Da ce tu esti roata de rezerva? Lasa'l pe drumu lui, ca baieti sunt destui cum si fete la fel. :*

| Miha a răspuns:

Daca tear fi iubit nu ar fi reactionat asa, dar na asta e adevaru baieti au nevoie de mai multe, Dar daca tu ii vei da libertate poate va gasi cea ce vroia de la inceput.Deci ai de ales, ori il ti langa tine(dar el va avea nevoi, si poate te va insela), ori termini relatia cu el...in plus nu e ultima baiat de pe lumetongue
Eu una as alege sa ma despart de el.Bafta:*

| claudia_7744 a răspuns:

Ma daca te iubeste.ar trebui sa te astepte.sau macar daca se duce la alta sa o faca si el asa pe ascuns fara sa se auda vorbe.sau ceva d genu. fara sa afli ce naiba! e penibil oricum.baietii zic ca au nevoie si nu stiu cechatterboxdaca sia incput viata sexuala iti dai seama ca e normal so si continue. daca tu nu vrei macar lasa-l sa mearga la alta din cand in cand. dar fara sa afle prea multa lume si fara sa iasa cu aia.sa se duca la ea acasa sau undeva doar so f**a. ce rost are so scoata in oras in vazul lumii daca. nu vrea decat so foloseasca.tongue

| ina88 a răspuns:

E nasol ca nu-i dai nimic. Sincer.nu stiu cati baieti mai asteapta dupa partenerele lor, stiu doar ca am avut in trecut un iubit care m-a asteptat 2 ani, insa eram mai mici. aveam 18 ani amandoi.

| Puffulets ♥ a răspuns:

Hmm. Nasoala treaba, draga mea. Sti ce cred eu? Eu inteleg ca e baiat da daca te-ar iubi ar rabda si el. Ar trebui sa te inteleaga pentru ca trebuie sa te gandesti bine inainte de a-ti incepe viata sexuala. Ca nu mai rezista? Bai, daca te iubeste rezista, daca nu da-l naibii. El vrea doar sa se simta bine, dar de iubit doar tu il iubesti. Of of, baietii astia. De ce doar la sex le sta mintea? Daca le faci pe plac, dupa catva timp se plictisesc daca nu le faci pe plac se duc la alta, nici cum nu e bine. Esti o fraera daca accepti asta din partea lui scumpa mea scuze de expresie, dar asa e. El vrea doar sa se simta bine din pacate. Ai grija de tine scumpo! Gandeste-te bine ce faci, ca apoi sa nu regreti sad. Te-am pupat :*:*.

| Mihaelutsaa a răspuns:

Lol. E baiat ma straight face Daca tu nu-i dai, in alta parte nu-l lasi sa caute. e rau. Stii intr-o buna zi se va satura sa te tot astepte si sa nu-i dai si lui macar putina libertate. Intelege-l si pe el.:-s

| dichi a răspuns:

Prostie notorie, si din partea lui dar si din partea ta.

1. Daca te iubeste ar trebui sa te si respecte. Daca te respecta nu s-ar culca cu alta fata indiferent de ce primeste si ce nu. Daca te-a inselat e clar ca nu tine la tine, sau tine mai putin la tine decat la pornirile astea de moment si acest lucru nu se schimba in timp. Daca mai adaugai ca va si certati non stop, e cazul sa mergi mai departe. Nu e singurul baiat pe lumea asta si crede-ma cand iti spun, urmatorul o sa fie de 10 ori mai bun, ai doar incredere in tine happy succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prost

| mexy a răspuns:

Mai vb cu el si lasa-l sa te f**a dai o sansa:*:*