| anonim_4396 a întrebat:

Am sunt coleg cu un baiat care il plac si a stat cu mine in banca problema este ca acum sta cu o alta fata care mi-a spus ca ii place si ea il place acum nu mai vorbesc cu el deloc de cand e cu ea cand eram in banca glumeam povesteam acum nu ma mai baga in seama.Ce as putea sa fac sa-i despart? va rog cat mai multe pareri!

Răspuns Câştigător
| SilentSuicide a răspuns:

Nu ti-as sugera sa incerci sa te bagi intre ei... Cum au zis ceilalti lasa-i in pace, iti spun ca dupa cateva saptamani o sa se plictiseasca unul de altul si o sa se desparta. Daca incerci sa-i desparti o sa-i faci sa te urasca si o sa distrugi prietenia dintre tine si acel baiat. In fine faci ce vrei, e dreptul tau sa alegi daca ii lasi in pace sau te bagi intre ei.

5 răspunsuri:
| reihiuke a răspuns:

Trebuie sa intelegi ca pe lumea asta fiecare face ce vrea si se duce unde vrea. Tu esti de vina ca nu ai fost pregatita pentru asta, dar nu-l poti obliga sa stea cu tine.

| gingergirl1 a răspuns:

Nu cred ca ii poti desparti! Si fi serioasa, relatiile astea nu sunt serioase!laughing Banuiesc ca esti clasa...a4a,a5a...Mai bine vazi-ti de ale tale si lasa-i in pace!winking

| iulia6589 a răspuns (pentru gingergirl1):

Nu te lua dupa poza ca nu sunt eu este o prietena de-a mea

| w0nderboy a răspuns:

Mentalitate de copil... Lasa-i, nu te baga tu intre ei, nu vei face nimic decat sa te urasca, nici nu stiu de ce raspund la astfel de intrebari oh go on pace

| Tralalalalalalalalalalala a răspuns:

Lasa-i in pace. Oricum relatiile de copii nu dureaza mult. Asteapta si tu pana ce se termina relatia dintre ei si apoi poti sa te duci la el.Sau poti incerca sa iti gasesti alt baiat. Nu incerca sa bagi raca intre ei ca dupa o sa afle ca ai mintit si tot impreuna o sa fie, plus ca toata clasa o sa creada ca esti o cu**a, fara suparare.