| babyloving a întrebat:

Este un baiat pe care il plac si si el ma place pe mine.Inainte sa inceapa vacanta eram tot timpul amandoi si povesteam si radeam si chiar ne simteam bine, dar luna aceasta urma sa ne combinam, doar ca de cand am intrat in vacanta nu mai vorbeste deloc cu mine si nici nu ma mai baga in seama.Din ce cauza face asta? FUNDA MARE!

2 răspunsuri:
| ki21lu a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el, chiar daca el nu vrea, incearca, poate ca el nu voia ca voi sa fiti iubiti, poate ca inca nu stie ce simte pentru tine si mai trage de timp. Vorbeste cu el, du-te la el acasa, nu incerca sa il suni/sa ii dai mesaje, pentru ca asta e foarte usor de evitat, faca2face rezolvi mai multe.Hai, fa-ti curaj si infrunta problema! Sper ca am fost de ajutor happy

| Gabi_Arvinte_1990 a răspuns:

Poate te placea in timpul scolii ca sa isi impresioneze ceilalti prienteti ca el are o iubita si ceilalti nu.Sau poate el nu a avut acel sentiment de iubire pentru tine.Nu se stie niciodata ce iti rezolva iubirea dar trebuie sa treci peste tot.