| babyloving a întrebat:

Este un baiat pe care il plac si si el ma place pe mine.Inainte sa inceapa vacanta eram tot timpul amandoi si povesteam si radeam si chiar ne simteam bine,dar luna aceasta urma sa ne combinam, doar ca de cand am intrat in vacanta nu mai vorbeste deloc cu mine si nici nu ma mai baga in seama.Din ce cauza face asta?

11 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Orice ii ocupa timpul acum, eu te sfatuiesc sa il lasi.
Daca el chiar vrea sa continue cu tine, cu siguranta te va cauta.Nu il cauta tu, asta ar putea sa-l faca sa creada ca esti disperata.Trateaza-l cu indiferenta, asa il vei face sa te placa mai mult, plus ca va deveni mai ambitios pentru a te cuceri.

| AnonimulxD112 a răspuns:

Buna. Poii.; s Nu stiu exact.; s Poate i`ai spus ceva jignitor sau baga`l tu in seama :d Sii spune`i esti sup. pe mine de nu mai mai bagii in seama? Daca il intrebii asta sigur o sa iti zica motivul sau o sa zica ca a fost plecat sau nu stiu:s

| babyloving explică (pentru AnonimulxD112):

A fost plecat o perioada in Bulgaria dar s-a intors de curand si intra pe mess si cand vreau sa vb cu el nu imi raspunde deloc.

| AnonimulxD112 a răspuns (pentru babyloving):

Poate ca nu e la calculator sau l`ai suparat cu cv. happy Dar mai bine intreba`l in fata lui. happy

| babyloving explică (pentru AnonimulxD112):

O sa incerc sa dau de el pentru ca am inteles ca nu mai iese nici din casa asa des.

| AnonimulxD112 a răspuns (pentru babyloving):

Hmm. sau vb cu un prieten de a lui sa-l intrebe de el

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Ori are treaba, ori nu mai e interesat de tine.
E ciudat, ati vorbit mult si acum nici nu iti mai raspunde.
Eu zic sa vorbesti cu el fata in fata cand il mai vezi.
Il chemi si il intrebi ce s-a intamplat.
Daca spune ca a avut treaba, nu e cine stie ce.
Dar daca iti zice ca nu mai vrea sa vorbiti... e clar. Nu te mai place.
Zi-i cat de mult tii la el si ca vrei sa fii cu el.

| Clodmod a răspuns:

Poate si-a gasit pe altcineva... Nu stiu, sau poate nu i-a convenit ceva din ce faci tu, nu te-a mai vazut de mult si a uitat de tine, nu mai vrea sa iti mai dea multa atentie, poate si-a schimbat parerea despre tine. Altceva nu-mi imaginez. Suna-l, daca nu e pe mess, du-te la el acasa, daca nu e nici acolo informeaza-te unde este si iti vei da seama ce are. Incearca sa faci in asa fel incat sa te intalnesti intentionat cu el, dar el sa creada ca a fost intamplator si in acel moment vezi cu cine e, sau daca nu, urmareste-lwinking. Bafta! Si sper sa va impacati! happy Funda? happy

| OannaAnna a răspuns:

Poate are ceva probleme in familie si asta la afectatwinking

| HittlerTV a răspuns:

L-ai jenatstraight face

| Whalecumdude a răspuns:

Poate a gasit pe altcineva.