| Danut4 a întrebat:

Am tot timpul chef de caterinca, ar trebui sa ma inrijorez?

Răspuns Câştigător
| ancutzika27 a răspuns:

Vezi să nu aibă caterinca chef de tine!

7 răspunsuri:
| russyy a răspuns:

Nu nu ar trebui.e foarte bine ca sti sa faci lumea sa rada

| DeeaDLove12 a răspuns:

Nu si eu sunt la fel, ar trebui sa ne ingrijoram doar sa nu enervam pe cineva

| Sexcrocu a răspuns:

Fa caterinca de tactu ca 2 saptamani nu mai iesi din spital

| psiHopixia a răspuns:

Lol.nu te ingrijoralaughing e funny.doar trebuie sa te controlezi si sa ai grija cu cine faci caterincalaughing

| dededydy a răspuns:

Da pote pe uni oameni ii enerveaza.T-ai gandit la asta si da ar trebui.

| 1n3x a răspuns:

Da.da-ti foc!

| Cherry_8975 a răspuns:

Stii cum e... celor din jurul tau probabil le place caterinca, o glumita doua trei, dar la nesfarsit sa fii tot timpul pus pe caterinca deja devine enervant, mai ales cu fetele... Iti pierzi din credibilitate. Deci: totul cu masura!