| anonim_4396 a întrebat:

Duminica am facut dragoste cu prietenul meu si el a stat deasupra si mi-a apasat pe sani, dupa care i-a muscat si se inrosise putin, si de ieri seara au inceput sa ma doara. Ar putea fi din cauza ca mi-a apasat pe ei? Ar trebui sa ma inrijorez?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Spune-i desteptului sa ia lectii de la un bebelus daca tot vrea sa se joace cu jura pe la sani. nu sunt pentru muscat.
unii nu am minte

| kim26 a răspuns:

Este posibil sa fi facut o sensibilitate la ei. ideal ar fi sa iti protejezi sanii de lovituri si alte chestii, pentru ca sunt sensibili. si pot aparea oricand complicatii

| BuUBBleS a răspuns:

O sa iti cada..ai grija e foarte periculos

| AlinaValentina97 a răspuns (pentru BuUBBleS):

Nu am nevoie de mistoul tau. Poti intra in alta parte unde sa faci misto.

| Anastasia2p a răspuns:

Vezi că nu e de joacă cu sânii.Ai grijă să nu te mai lovești sau să te mai muște ăla că pot apărea probleme grave.