| alexandru90 a întrebat:

Am tot vazut intrebare adresata fetelor daca fac sex oral. Acuma e randul baietilor sa raspunda la aceeasi intrebare. Voi faceti sex oral?

Răspuns Câştigător
identitate
| identitate a răspuns:

Nu dezbrac niciodata o femeie daca nu e primul lucru pe care doresc sa il fac.happy E foarte placut si in acelasi timp iti aduce cele mai multe "beneficii".
Exista tot felul de minti "luminate" dar chiar daca nu au facut-o ar face-o insa "ceva" ii opreste.Si foarte multi/multe fac desi nu o sa recunoasca niciodata, din mai multe motive pe care nu le mai enumar si, colac peste pupaza, ii mai si condamna pe cei care sunt in stare sa afirme ca fac asa ceva (si nu numai in cazul sexului oral).

7 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Indubitabil, nu! Sunt de parere ca, gura-i pentru sarutat.

| Vizitiul a răspuns:

Indubitabil, nu. Gura-i pentru sarutat, in opinia mea.

| multimoak a răspuns:

Eu stiu pe 2 care au facut asta happy

| deni_6616 a răspuns:

Deci voi vreti ca fetele sa va faca voua... dar voi?laughing

| onur a răspuns:

Scuze dani daca gura'i pentru sarutat atunci pe UNDE MANANCI? straight face si pana la urma sexul oral are la mijloc si niste saruturi, sau tu intelegi prin sex oral numai "limbi" sau ce.ca nu inteleg. Mie unu mi'ar place sa'i fac de fapt IMI place blushing

| JustStitch a răspuns:

As vrea sa fac.

| niccamaria a răspuns:

Nu