| anonimaaa a întrebat:

Am trecut de 18 ani sunt ink virgina si mai am si 2 prieteni(unu de 18 si unu de 23), as vrea sa renunt la unu da nu stiu la care...chiar ma gandesc sa renunt la aman2, ce ma >asfatuiti?:"

Răspuns Câştigător
| TąNyą a răspuns:

Sa te lasi de amandoi. Ti-ai batut joc de ei.

10 răspunsuri:
| Dizzydizz a răspuns:

Compara si tu cmportamentul
fa ce iti spune inima.
Nu renunta la amandoi
fa doar cea mai buna alegere
bft

| kiss a răspuns:

Ce daca esti virgina la 18 anihee hee si eu eram (si n-aveam remuscari in privinta asta laughing )
faza cu 2 iubiti nu-i prea...nu e bine. ori renunti la unu ori la amandoi inainte sa se termine prost. presupun ca ei nu stiu treaba asta, nu? thinking

| madagascar a răspuns:

Pai daca continui asa or sa afle unul de altul si o sa-i pierzi pe amandoi, ramai cu cel pe care il iubesti dar in momentul in care ii vei spune adevarul(asta daca vei avea curaj) te va parasi si el, cel mai parsiv lucru pe care il poate o persoana este sa stea cu 2 in acelasi timp, alegerea iti apartine, da nu te mai juca cu focul ca intr-o zi o sa te arzi

| OanaG a răspuns:

Si ce daca ai trecut de 18 ani, crezi ca nu mai sunt fete virgine si peste 18 ani!

Gandeste-te bine inainte sa faci pasul asta, si fa-l cu cine trebuie, sa ai o amintire frumoasa:X si sa se comporte frumos, nu ca o bestielaughing

| angel_6687 a răspuns:

Eheee. tie iti cam place sa te joci.ai grija ca roata e rotunda.

| lolitagirl a răspuns:

Incearca sa iei o decizie dati seama cu care dintre ei te simiti mai bine si pe care iubesti de exemplu...^_^ pune in balanta cu:Avantaje si Dezavantaje la amandoi si dupa vezi cine are mai multe avantaje si mai putine dezavantaje, iar dupa compara cu ce simte inima happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te gandesti bine inainte sa i-ei decizia.Nu stiu cum poti sta cu aman2 in acelasi timp, dar, ma rog...
Gandeste-te bine inainte sa te desparti de unul dintre e(sau de aman2). Daca vrei sa ramai cu unul incearca sa-ti dai seama care te face sa te simti iubita/fericita/protejata! Fii atenta la ce decizie i-ei ca-ti v-a schimba viitorul.
Cantareste bine calitatile si defectele lor cand te hotarasti!
Bafta!

| mnml a răspuns:

Wow cum ai reusit sa ramai virgina pana la varsta de 18 ani. nu te-a tentat sa incerci? oricum. felicitari. rar mai gasesti fete virgine pana la 18 ani!

si in legatura cu prietenii tai. pastreaza-l pe cel la care ti mai mult.

| anonimaaa explică:

... da pai, nu prea tin la niciunul pentru ca aman2 vor altceva... poate cel mai mare are intentii p o per mai lunga, iar cel mic a inceput sa sufere sh am remuscari.si chestia ciudata e ca nu sunt deloc tentata sa merg mai departe
. nu consider ca merita niciunul sh sunt prea mica pentru pasul asta chiar daca am 18 ani voi nu ati "stat"niciodta cu doi/doua?

| anonimaaa explică:

Ink ceva blushing cu cel de 18 am terminat, doar ca ne mai intalnim din cand in cand el nu are pe nimeni sh ma tot asteptat vreo 5 luni de cand m-am desp de el, iar cel de 23 sunt convinsa ca mai are pe cineva pentru ca nu insista asa mult in a face ceva(asta imi place).
nu prea pot sa-i pun in balanta pentru se completeaza unu p celalat
si ar trebui sa am remuscari?(am cateodata)big grin