| anonim_4396 a întrebat:

Iubesc 2 baieti, trebuie sa renunt la unul din ei, nu pot alege tin foarte mult la amn2 aman2 se comporta exemplar nu vreau sa sufere nicin unul dar la mine nu ma gandesc, x am fost impreuna cu el 1 luna dar a fost ceva ff specila au trecut 4 luni de atunci inca mai tin la el ce, i drept nu la fel de mult in ultimul timp ne, am cam indepartat. y sunt cu el de 4 luni tin si la el,, insa nu e genul pe care sa il prezint parintilor mei adica din punct de vedere fizic nu e cv potrivit pentru mine dar mie imi place asa cum e, e dulce si atent si ma face sa uit de diferentele dintre noi vorba vine diferente. uneori imi este rusine cu el este cu 3 ani mai mare ca mine si cam plinut, mamei sigur nu i.ar placea de el si m,ar face morala.un amic mi,a spus ca nu mi,ar mai placea de el daca nu ar mai avea masini, am incercat sa imi imaginez cum ar fi dar nu am reusit sa imi dau seama, eu nu cred ca asta mi, a placut la el.
x m.a asteptat timp de 4 luni s.a tot rugat sa ne impacam nu a mai avut nici o relatie a spus ca doecamdata nu vrea alata fata.Un trio amoros cam periculos vreau un sfat dar nu " asculta.ti inima " inima mea nu ma lasa sa renunt la nici unul

4 răspunsuri:
| i86e2 a răspuns:

Ai vrea sa facem noi alegerea pentru tine? Eu zic sa faci alegerea rationala, adica depinde ce vrei. Cand afli ce vrei, vei afla pe care il vrei. Deci, ce vrei?

Apropo, scrii intr-un mod barbar, abia am reusit sa-ti citesc subiectul.

| AriannaAri a răspuns:

laughing Pff...iar cineva care se uita la aspectul exterior mai mult ca la cel interior. Daca l-ai iubi cu adevarat pe y ai avea curaj sa il prezinti parintilor fara sa bagi de seama aspectul sau alte nimicuri. In legatura cu varsta, de ce sa iti fie rusine cu el daca este cu 3 ani mai mare? straight face Iubitul meu este cu 4 ani mai mare ca mine (are 19 ani) si niciodata, in 2 ani si ceva de cand suntem impreuna, nu mi-a fost rusine cu el straight face. L-am si prezentat parintilor mei dupa prima luna de relatie si crede-ma, nu este fotomodel, nu este nici gras nici slab (este potrivit, poate putin plinut dar nu mult) dar nu mi-a fost deloc rusine cu el straight face pentru ca s-a facut placut de ai mei prin felul lui de a fi, prin comportamentul lui si prin ce are in interiorwinking. Este imposibil sa iti fie rusine cu persoana pe care o iubesti. In plus, nu putem alege noi pentru tine, fa ce vrei dar deja gandirea ta lasa de dorit.

| Larisa_Elene_fulga_1994 a răspuns:

Pai trebuie sa renunti la unul dintre ei eu in locul tau as renunta la am2 sh mias clarifica gandurile sh sentimentele sh dupa as vb cu fiecare in parte acu nu stiu dac e doar parerea mea sa asa e dar eu nu cred ca poti sa ti la 2 persoane la fel trebuie sa fie cv mai mult la unu intodeauna sa e renunta de pe acu nu lasa timpul nu te joci numai cu tine csi sh cu ei sh ei o sa aiba de suferit daca lasi timpul sa treaca

| Deeen a răspuns:

E o vorbă " Când te îndrăgostești de de o a2a persoană, ai face bine să rămâi cu ea căci dacă o iubeai cu adevărat pe prima nu aveai ochi pentru altcineva. " happy