| andreea800 a întrebat:

stau cu un baiat de 3 zile, un prieten caruia inainte i-a placut de mine imi zice ca baiatul cu care stau acum vrea doar sa isi faca geloasa fosta prietena ...eu nu cred ca vrea asta, dar vreau sa vad ce parere aveti si voi, si cred ca e doar gelos pe actualul meu iubit

Răspuns Câştigător
| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Cretzulinaaa, nu baga sentiment la inceputul relatiei, asteapta sa vezi "in ce ape se spala" tipul dupa care iti vei da singura seama daca merita sau nu amicitia ta, tine cont ca am zis amicitie si nu prieteniewinking ce zice lume este egal cu zero barat

| andreea800 explică (pentru SpitalulDeGlumeti):

Ai dreptate, si am aflat ca e un nesimtit si ca vroia doar sa profite, si totusi mi-am dat esama ca acel baiat care mi-a zis ca vrea sa isi bata joc de mine imi vrea doar binele

| SpitalulDeGlumeti a răspuns (pentru andreea800):

ok, dar sa ti cont de ce ti-am scris, te rog kiss

| andreea800 explică (pentru SpitalulDeGlumeti):

Da da :*

4 răspunsuri:
| dorin1990 a răspuns:

Se poate sa fie doar gelos ..ai rabdare si vei descoperi asta pe parcurs