| Yousosweet a întrebat:

FUNDA! Daca un baiat mereu cand trece pe langa mine se uita fix in ochii mei si uneori are si tendinta sa zambeasca, alteori doar ca sa ma bage in seama spune ca vrea sa imi faca cunostinta cu alt baiat. Dar mai mereu zice asta, sau ca unui alt prieten de al lui ii place de mine si de astea, cu toate ca nu e adevarat ca ma plac aia, credeti ca ma place el? Si daca vede ca vb cu alt baiat sau ca strig vreun baiat se uita fix la mine si asa atent ca si cum ar fi gelos... FUNDA!

Răspuns Câştigător
| dyyva a răspuns:

Eu cred ca el vrea sa intre cu tine in vorba pentru ca ii place de tine, si daca zice mereu ca la un baiat ii place de tine face asta doar ca sa vada cum reactionezi tu, sa vada daca si tie iti place ded acel baiat. eu cred ca el te place

2 răspunsuri:
| kurinkita a răspuns:

1. Negrule, ce?
2. Daca un baiat se uita fix in ochii tai si zambeste, inseamna ca te place, nu ca vrea sa te prezinte imediat prietenilor lui sa te combini cu ei.

| Tanya4you a răspuns:

Pai eu zic ca el nu stie cum sa se bage in seama cu tine si de aceea...fi indrazneata si mai intreaba.l si u ceva sau incearca sa vb cu un alt baiat sa vezi cum reactioneaza, daca e gelos e clar ca te place.doar vorbeste cu el intreaba.l daca are prietena etc. FUNDA PLS