| anonim_4396 a întrebat:

Am un coleg in clasa care seamana foarte mult cu iubitul meu, bine-nteles ca pe iubitul meu il iubesc foarte mult dar cateodata cand il vad pe acel coleg flirtand cu cate o fata sunt geloasa si nu stiu dc ca nu simt nimic pentru el, si sa fiu geloasa doar pentru ca seamana cu iubitul meu?

2 răspunsuri:
| hhhh a răspuns:

Eu cred ca esti geloasa si pentru ca il placi si pentru ca seamana cu iubitul tau si te gandesti ca iubitul tau este in locul lui si filtreaza cu alte fete... poate simti o atractie si pentru acest coleg

ma bucur ca te-am ajutat cu ceva happy

| stefanoo a răspuns:

Ba nu tu chiar il iubestipe colegul tau.si el tot te iubeste pur si simplu u nu vezi asta, zici ca il iubestipe al tau insa nu e as pur si simplu el iti ofera multa ceia ce si te face fericita